Artykuł sponsorowany

Jakie targi rolnicze mają atrakcyjny program w tym roku?

Jakie targi rolnicze mają atrakcyjny program w tym roku?

W Polsce każdego roku odbywa się wiele imprez rolniczych, które przyciągają zarówno profesjonalistów z branży, jak i miłośników rolnictwa. W tym roku również nie zabraknie interesujących wydarzeń, które pozwolą uczestnikom poznać nowe technologie i rozwiązania stosowane w rolnictwie. Warto zatem przyjrzeć się bliżej najważniejszym targom rolniczym w Polsce.

Przeczytaj również: Skup zboża - kluczowy element polskiego rynku rolnego

Poznań - Polagra-Premiery

Jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu rolniczym jest Polagra-Premiery. Targi te są organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z nowościami technologicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w rolnictwie. W trakcie targów będzie można uczestniczyć w licznych konferencjach, seminariach i warsztatach, a także nawiązać kontakty z przedstawicielami branży. Ponadto, na terenie wystawienniczym będzie można zobaczyć prezentacje maszyn i urządzeń rolniczych oraz poznać ofertę producentów nawozów, środków ochrony roślin i pasz.

Kielce - AGROTECH

Kolejnym ważnym wydarzeniem rolniczym w Polsce jest AGROTECH. Targi te są organizowane przez Targi Kielce i przyciągają co roku wielu wystawców oraz zwiedzających z kraju i zagranicy. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami oraz innowacjami w dziedzinie rolnictwa, a także wziąć udział w licznych konferencjach, warsztatach i prezentacjach. Warto również odwiedzić stoiska wystawców, na których będzie można zobaczyć maszyny rolnicze, sprzęt do uprawy roli, nawozy, środki ochrony roślin oraz produkty dla zwierząt hodowlanych.

Bednary - AGROSHOW

Jesienią natomiast warto udać się do Bednar na targi rolnicze 2024 AGROSHOW Wydarzenie to jest organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Związek Producentów Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Targi AGROSHOW są największymi targami rolniczymi na otwartym terenie w Europie, co sprawia, że stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z szeroką ofertą produktów i usług związanych z rolnictwem. W trakcie imprezy będzie można uczestniczyć w pokazach maszyn rolniczych, prezentacjach nowości technologicznych oraz licznych warsztatach i konferencjach. Ponadto, targi AGROSHOW to również doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami branży rolniczej.