Artykuł sponsorowany

Jaki jest koszt karnetów w Białce Tatrzańskiej?

Jaki jest koszt karnetów w Białce Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to jedno z najpopularniejszych miejsc na zimowe wypady w Polsce. Przyciąga zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów. Zanim jednak wybierzesz się na stok, warto sprawdzić, ile kosztują karnety narciarskie w Białce Tatrzańskiej oraz jakie są różnice między poszczególnymi ofertami.

Cennik karnetów - Białka Tatrzańska

Ceny karnetów w Białce Tatrzańskiej zależą od wielu czynników, takich jak długość pobytu na stoku, rodzaj karnetu czy wiek użytkownika. Karnety jednodniowe dla dorosłych kosztują od 100 do 120 zł, natomiast dzieci do 12 lat mogą liczyć na niższe ceny, tzn. od 80 do 90 zł. Warto zwrócić uwagę na promocje i zniżki, takie jak np. karnety rodzinne, które pozwalają zaoszczędzić nawet do 20% wartości karnetu.

Dla tych, którzy planują dłuższy pobyt na stoku, dostępne są wielodniowe karnety narciarskie w Białce Tatrzańskiej. Ich cena zależy od liczby dni spędzonych na stoku oraz rodzaju karnetu (np. dla dorosłych, dzieci czy seniorów). Przykładowo, karnet 3-dniowy dla dorosłego kosztuje około 270 zł, natomiast dla dziecka około 210 zł. Im dłużej planujemy pozostać na stoku, tym bardziej opłaca się zakup karnetu wielodniowego.

W Białce Tatrzańskiej oprócz karnetów na wyciągi narciarskie można również skorzystać z dodatkowych usług i atrakcji. Na terenie ośrodka znajdują się szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu, które oferują kompleksowe wsparcie dla narciarzy na każdym etapie zaawansowania. Ponadto, warto zwrócić uwagę na możliwość korzystania z basenów termalnych oraz saun, które są doskonałym sposobem na relaks po dniu spędzonym na stoku.

Przed zakupem karnetu warto zastanowić się nad swoimi potrzebami oraz planowanym czasem spędzonym na stoku. Jeśli jesteś początkującym narciarzem i nie jesteś pewien, czy będziesz korzystać z wyciągów przez cały dzień, warto rozważyć zakup karnetu godzinowego lub punktowego. Dla osób, które planują intensywne korzystanie ze stoków przez kilka dni, najbardziej opłacalne będą karnety wielodniowe.

Pamiętaj również, że w Białce Tatrzańskiej obowiązuje system tzw. jednego karnetu, który pozwala na korzystanie z wyciągów zarówno w Kotelnicy Białczańskiej, jak i w Jurgowie, Czarnej Górze oraz Bukowinie Tatrzańskiej. Dzięki temu możemy cieszyć się różnorodnością tras i wyciągów, nie martwiąc się o dodatkowe koszty.